Tuja scena

Pobegnila z zmenka

Los Angeles, 24. 04. 2007 01.04 1 min branja 0

Eva Longoria

Eva Longoria je bila na nekem zmenku tako razočarana, da je restavracijo na skrivaj zapustila.

Evi ne bo treba več na dolgočasne zmenke, saj se bo julija poročila z zaročencem Tonyjem Parkerjem
Evi ne bo treba več na dolgočasne zmenke, saj se bo julija poročila z zaročencem Tonyjem Parkerjem
FOTO: Reuters

Igralka Eva Longoria je nekoč pobegnila z zmenka na slepo. Moški se ji je zdel malce čuden in si je zaslužil, pravi rjavolaska. Po neprijetni izkušnji, ki jo je pošteno preplašila, je svojim prijateljem prepovedala, da ji še kdaj pripravijo kakršen koli zmenek .

"Moški je bil nesramen, agresiven, domišljav, strašen in po pravici povedano je bil zelo čuden. Ves čas zmenka sem se spraševala, kdo si me je predstavljal s tem čudakom. Izmuznila sem se na stranišče in zapustila restavracijo. Zaslužil si je," pravi zvezda serije Razočarane gospodinje, ki je našla ljubezen svojega življenja, s katerim se bo julija poročila.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1469