Tuja scena

Rešujeta drug drugega

Los Angeles, 27. 11. 2005 14.49 1 min branja 0

Zakonca si vztrajno stojita ob strani

Zakonca Osbourne se pogosto prepirata, kdo je koga večkrat rešil, saj se že vrsto let srečujeta z zlorabo drog in alkohola.

Zakonca si vztrajno stojita ob strani
Zakonca si vztrajno stojita ob strani
FOTO: Reuters

Ozzy Osbourne, ki je ženo Sharon spoznal, ko je bil stara le 17 let, zatrjuje, da ga je rešila, ko je prepovedala droge na njihovem domu. Sharon pa pravi, da se Ozzyju lahko zahvali, da je posredoval, ko se je zgrudila med intenzivnim zdravljenjem raka.

"Sharon je večkrat rešila moje življenje, čeprav sama pravi, da sem ji tudi jaz rešil življenje. Ustvarjena sva eden za drugega. Rekla mi je: če še kdaj prineseš droge domov, te bom prijavila policiji in boš šel v zapor! A uslugo sem ji vrnil. Ko so jo zdravili proti raku, sem ugotovil, da je alergična na opiate. Zato so ji morali zdravniki dati drugačna zdravila. Na te zadeve se resnično razumem. Kar je povsem normalno - po vseh stvareh, ki sem jih v življenju že jemal ...," je povedal Ozzy.

  • Služba
  • Pravna pomoč za ceno malice
  • Nepremičnine
  • Nekdanji partner
  • Pridobite brezplačen nasvet
  • Zavarovanje pravne zaščite v prometu
  • Ali se vaša služba nikoli ne konča?
  • Družina
  • Mobing
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1425