Tuja scena

Ušla strupenim meduzam

Queensland, 31. 03. 2007 16.55 1 min branja 0

Kate Hudson

Kate Hudson in Matthewa McConaugheyja je s snemanja novega filma pregnala smrtonosna meduza.

Kate Hudson
Kate Hudson
FOTO: Reuters

Hollywoodska zvezdnika Kate Hudson in Matthew McConaughey sta se se na snemanju filma Fool's Gold znašla sredi izredne situacije. Na prizorišku snemanja v Queenslandu v Avstraliji so namreč našli smrtno nevarno meduzo, zato so po hitrem postopku izpraznili prizorišče in vsem sodelujočim svetovali, naj se za nekaj časa umaknejo.

"Meduzo je našel eden od strokovnjakov za morske živali, zato smo zaradi varnosti takoj zapustili prizorišče, dokler zadeve ne uredijo. Zelo neobičajen problem, ki nas očitno lahko prizadane zgolj v Avstraliji," je povedala predstavnica Hudsonove.

Meduza, z latinskim imenom Carukua barnesi, je sicer ena od najbolj strupenih živih bitij na svetu, čeprav je velika zgolj od 12 do 25 milimetrov.

  • Služba
  • Pravna pomoč za ceno malice
  • Nepremičnine
  • Nekdanji partner
  • Pridobite brezplačen nasvet
  • Zavarovanje pravne zaščite v prometu
  • Ali se vaša služba nikoli ne konča?
  • Družina
  • Mobing
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1425