Tuja scena

Usoda ali naključje?

London, 12. 06. 2007 07.26 1 min branja 0

Zakonca John in Yoko sta se predčasno vrnila domov, kar je bilo usodno za člana skupine The Beatles

Vdova Yoko Ono je razkrila, da je John Lennon na dan svoje smrti želel videti petletnega sina, preden gre spat.

image (28)
image (28)
FOTO: 24ur.com
Sean Lennon
Sean Lennon
FOTO: Reuters

Angleški pevec John Lennon je na večer svoje smrti hitel domov, da bi videl svojega sina Seana, še preden bi petletni fant zaspal. To je v pogovoru za angleški radio BBC izjavila Lennonova vdova Yoko Ono.

Zakonca sta bila 8. decembra 1980 zvečer na poti domov iz glasbenega studia, ko je Ono predlagala Lennonu, da gresta poprej še na večerjo. "John je rekel: Ne, pojdiva domov, ker bi rad videl Seana preden gre v posteljo," je dejala Onova v pogovoru, ki so ga oddajali v nedeljo.

Ko sta prišla domov, je Lennona ob vhodu v njegovo hišo v newyorški mestni četrti Manhattan ustrelil zmedeni oboževalec njegove glasbe Mark Chapman.

  • Služba
  • Pravna pomoč za ceno malice
  • Nepremičnine
  • Nekdanji partner
  • Pridobite brezplačen nasvet
  • Zavarovanje pravne zaščite v prometu
  • Ali se vaša služba nikoli ne konča?
  • Družina
  • Mobing
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1425