Zanimivosti

Bencin namesto piva

Halle, 22. 09. 2003 00.00 1 min branja 0

Bencinska črpalka

Nek Nemec je bil tako žejen, da se je odločil žejo ob pomanjkanju piva pogasiti kar z neosvinčenim bencinom.

30-letnik je nedavno prišel na bencinsko postajo v mestu Halle na severu Nemčije in si postregel z neosvinčenim bencinom, zaposleni na črpalki pa so ga pri tem le nemo in presenečeno opazovali. Po besedah tiskovnega predstavnika policije v Halleu si je moški očitno tako želel piva, da se je odločil kar za bencin. Spil ga je za približno deciliter in pol. Žejnega Nemca, ki je pred tem sicer že spil določeno količino alkohola, so odpeljali na opazovanje v tamkajšnjo bolnišnico, vendar šele, ko je poravnal zapitek na bencinski črpalki.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763