Zanimivosti

Črno-belo veselje

London, 02. 11. 2006 09.06 1 min branja 0

image (28)

V Angliji sta se rodila čudežna dvojčka. Eden je bel, drugi pa črn.

V Angliji sta se rodila dvojčka Layton in Kaydon Richardson. Nič nenavadnega, če ne bi bil en dojenček bele, drugi pa črne polti. Sicer ne gre za prvi tovrstni primer; možnost, da se rodita ''mešana'' dvojčka je ena proti milijon.

Mamica, 27-letna Kerry, je dejala: ''Ko sta se rodila, nihče ni opazil kakršne koli razlike. Najina sinova sta bila namreč popolnoma enake polti. No, v nekaj mesecih je Layton postajal vse bolj svetel, kot njegov plavolasi oče, Kayton pa je bil vse bolj črn, tako kot sem jaz. Zdaj pa, kjer koli ju opazijo v javnosti, moram vedno pojasnjevati, da sta dvojčka resnično potomca istih staršev.''

Kerry je še priznala, da včasih razmišlja, da bo odraščanje zanimivih dvojčkov zanimiva izkušnja. Za njo sta sicer različna polt ter barva oči in las dejavnika, zaradi katerih ima sinova še bolj rada.

Kaydon je tako podoben mamici, ki je angleško-nigerijskega porekla, medtem ko je Layton ''drugi oče''. Očka je belec, ki pa nima stika z edinstveno družino, zato je Kerry samohranilka.

  • Služba
  • Pravna pomoč za ceno malice
  • Nepremičnine
  • Nekdanji partner
  • Pridobite brezplačen nasvet
  • Zavarovanje pravne zaščite v prometu
  • Ali se vaša služba nikoli ne konča?
  • Družina
  • Mobing
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1420