Zanimivosti

FIFA podarila vstopnice

Berlin, 22. 06. 2006 11.33 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Po velikem razočaranju bo 400 angleških šolarjev le prišlo na svoj račun. Ogledali si bodo četrtfinalne tekme.

Otroci si bodo vendarle ogledali nogometne tekme
Otroci si bodo vendarle ogledali nogometne tekme FOTO: Reuters

Po velikem razočaranju bo 400 angleških šolarjev le doživelo svoj veliki dan na SP v Nemčiji. Otroci v starosti od 11 do 14 let so prejšnji teden kljub plačanim aranžmajem in vstopnicam na prizorišče dopotovali zaman, saj so jih na turistični agenciji - vodilni v podjetju so že v policijski preiskavi - potegnili za nos.

Zdaj se je FIFA odločila, da bo razočaranim šolarjem podarila vstopnice iz svojih rezerv za eno od četrtfinalnih tekem, stroške novega potovanja pa bodo pokrili pokrovitelji angleške reprezentance.

  • Komplet za igrivo učenje
  • Šolski koledar
  • Šolski nahrbtnik
  • Beležka s puhastim videzom / Svinčnik s čopki
  • Šolska peresnica
  • Šolska torba
  • Namizna svetilka
  • Pisala z gelom
  • Vodene barvice
  • Zvezek A4
  • Otroška budilka
  • Izbor čopičev
  • Peresnica
  • Otroški nahrbtnik
  • Šestilo / komplet za geometrijo
KOMENTARJI (0)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.