Pripadnici ruskega družabnega življenja Oksana Robski in Ksenia Sobchak v svoji knjigi pripadnicam lepšega spola svetujeta, kako naj v mrežo ulovijo ruske tajkune. Njuno prvo pravilo pravi, da ne smejo izgledati ceneno. Mladim damam svetujeta, naj se ne oblačijo v kavbojke okrašene z biserčki, pa tudi naj ne kažejo svojih trebuščkov. Prav tako ni dobro, če ponoči nosijo sončna očala, sredi poletja pa naj se izogibajo škornjev z visoko peto. Oksana in Ksenia pravita: "Tako oblečena ženska je še najbolj podobna ukrajinski prostitutki."
V Rusiji trenutno živi 110 milijarderjev in 130 tisoč milijonarjev. Sedanje soproge ruskih bogatašev menijo, da so nasveti, ki sta jih Oksana in Ksenia zapisali v knjigi, nesmiselni.
Oksana Grusova, žena ruskega bogataša, pravi: "Med stotimi Rusi je 10 odstotkov homoseksualcev, 30 odstotkov alkoholikov, 10 odstotkov narkomanov in 20 odstotkov impotentnih. V poštev jih torej pride le slaba tretjina. Ko pa pogledamo Rusinje, jih je lepih kar 90 odstotkov. To enostavno ni pošteno."
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.