![Mehičan Manuel zaradi teže ne more hoditi, zato ga vozijo v posebno zanj narejeni postelji.](https://images.24ur.com/media/images/884xX/Oct2008/60204593.jpg?v=d41d)
V začetku tega meseca je umrl skoraj poltonski Mehičan Jose Luis Garza, konec oktobra pa se bo poročil njegov rojak Manuel Meme Uribe, ki je najdebelejši človek na svetu.
![Manuel Meme Uribe in njegova Claudia Solis sta skupaj že štiri leta.](https://images.24ur.com/media/images/424xX/Oct2008/60204591.jpg?v=d41d)
Meme in njegovo dolgoletno dekle Claudia Solis se bosta poročila 26. oktobra 2008 v Monterreyu, vendar pa točna lokacija še ni znana. Manuel namreč zaradi svoje teže ne more hoditi, zato ga vozijo po ulicah v posebno zanj narejeni postelji.
V Guinnessovi knjigi svetovnih rekordov so ga letos razglasili za najtežjega človeka na svetu. Leta 2006 je tehtal neverjetnih 557 kilogramov, do danes pa je 43-letniku uspelo shujšati okrog 250 kilogramov.
Veseli ženin pravi, da je shujšal po zaslugi svoje drage Claudie, da pa si bo zagotovo vzel kos poročne torte, vendar samo zaradi fotografiranja. Stroga dieta mu sladkarije namreč prepoveduje.
![Odkar je Meme zaljubljen, kilogrami kar kopnijo.](https://images.24ur.com/media/images/884xX/Oct2008/60204590.jpg?v=d41d)
KOMENTARJI (58)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.