Zanimivosti

Po ropu počitek

Oslo, 11. 08. 2007 12.23 1 min branja 4

image (28)

Na Norveškem so prijeli vlomilca, ki je zaspal v ukradenem avtu, polnem predmetov, ki jih nabral med vlomi.

Norveški vlomilec, ki je omagal med "nočnim delom", je končal za zapahi. 42-letnega vlomilca je policija prijela v zgodnjih jutranjih urah, ko je spal za volanom v ukradenem avtomobilu, ki je bil poln ukradenih predmetov, ki jih je nabral med nočnim vlamljanjem v hiše.

Policija je zaspanega vlomilca našla, ko jo je nek mimoidoči obvestil o moškem, ki spi za volanom. Ko so prišli preverit obvestilo, pa so našli starega znanca s kupom ukradene robe.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI4

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

User175911
13. 08. 2007 13.03
eh to so pa tak pošten narod, da še vlomilci so tak.... bl nedolžni!!!
User269291
11. 08. 2007 20.34
Eh to pa so Norvežani...Res so bedaki!
Bostjan Petek
11. 08. 2007 20.04
Hehehe svašta. Pol je pa mogu res garat.
Triera
11. 08. 2007 18.19
Še dobro, da ni zaspal za volanom med vožnjo...
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763