Zanimivosti

Princ Charles večerjal z Osaminim bratom

London, 14. 10. 2001 00.00 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Britanski prestolonaslednik princ Charles je dva tedna po terorističnih napadih na ZDA večerjal z bratom saudskega skrajneža Osame bin Ladna.

Ugledni saudski poslovnež Baker bin Laden je bil dva tedna po tragediji v ZDA eden od šestdesetih gostov, ki so se udeležili slavnostne večerje v podeželskem domovanju princa Charlesa. Večerja je bila namenjena zbiranju sredstev za center islamskih študij Univerze v Oxfordu, katerega pokrovitelj je britanski prestolonaslednik.

Baker bin Laden je član številne družine, eden od približno petdesetih bratov, ki so se Osame bin Ladna zaradi njegove dejavnosti že pred časom odrekli.

Charlesova tiskovna predstavnica je zatrdila, da je bil dogodek načrtovan že davno pred napadom na ZDA.

  • Scheppach Visokotlačni čistilnik HCE2600
  • Proklima Talni ventilator
  • Intex Montažni bazen Chevron Prism Frame
  • Zložljiv piknik voziček itStime
  • Sunfun Jakarta Gazebo paviljon Jakarta II
  • Sup Ruby
  • Kingstone Okrogli žar Bullet 57
  • Vrtni ležalnik Marissa
  • Sunfun Viseči senčnik Toskana
  • Voltomat Mobilna klimatska naprava Wi-Fi