Zanimivosti

Pumi iztaknila oči

San Francisco, 30. 01. 2007 07.57 1 min branja 0

image (28)

65-letna žena je svojega soproga v kalifornijskih hribih rešila pred besno pumo s pomočjo pisala.

65-letna Nell Hamm, ki je s 70-letnim možem Jimom pohajkovala v kalifornijskih hribih, je svojega soproga rešila pred besno pumo s pomočjo pisala. Globoko v državnem parku Praire Creek Redwoods je namreč puma, težka kakih 50 kilogramov, skočila na njenega moža ter s čeljustmi že zgrabila njegovo glavo, ko mu je prišla na pomoč Nell ter pumi v oko zabodla pisalo. Ko je divjo mačko treščila še s polenom, je ta vendarle izpustila svoj človeški plen ter pobegnila v gozd.

"Ta žival sploh ni trznila ob udarcu," je kasneje v bolnišnici povedala Hammova, dogodek pa je preživel tudi nesrečni mož, ki se bo lahko vnukom pohvalil, da mu je žena res rešila življenje.

  • Bauhaus april
  • Akumulatorska kosilnica
  • Čistilnik
  • Paviljon
  • Plinski žar
  • Pohištvo Alex
  • Pohištvo Deia
  • Pohištvo Fiesta
  • Regal
  • Robotska kosilnica Luba
  • Stol Relax
  • Trimer
  • Visoka greda
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1641