Zanimivosti

Rešila jo je vizija na stranišču

New York, 31. 01. 2006 13.51 2 min branja 0

Nikoli ne veste, kdaj in predvsem kje vas bo obiskal svetnik

Neki vdovi se je v straniščni školjki prikazal svetnik in jo prepričal, naj si ne vzame življenja.

wc po zabavi
wc po zabavi
FOTO: POP TV

Najljubši prostor 28-letne Ethel Farbinger je po novem stranišče v šoli, na kateri uči. Tam ji je namreč svetnik, oče Pij rešil življenje.

Ethel je nad življenjem obupala, saj je v roku enega meseca izgubila moža in mater. Zaradi samote in neverjetno velike izgube se je odločila za samomor. Oborožena s kuhinjskim nožem se je odpravila v šolo in se zaklenila v stranišče. »Nož sem si hotela zariti v srce. Ko sem ga namestila na prsni koš, je sobo preplavila prečudovita bela svetloba. Pogledala sem v školjko in tam videla svetega Pija. Nasmehnil se mi je in mi razložil, da bo za mano žalovalo veliko ljudi. Poleg tega bom s samomorom sprožila veliko težav. Namignil mi je, naj verjamem v božjo ljubezen, ki bo rešila vse moje probleme,« je razložila Ethel.

Po čudežu se je Ethel počutila kot prerojena. To je opazila tudi njena prijateljica Kathy. »Ethel se je po tistem dnevu spremenila. Zaradi Frankove smrti je bila zelo potrta. Nič je ni moglo razveseliti. Potem mi je povedala to neverjetno zgodbo in verjamem ji. Vizija ji je rešila življenje,« je povedala. Ethel se je svetemu Piju seveda primerno zahvalila. V svojem stanovanju je samo zanj uredila mali oltar, ki ga krasi bujno cvetje in sveče.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1543