Zanimivosti

Rodila na cesti

Miami, 28. 08. 2006 08.41 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Nosečnica, ki je hitela v bolnišnico, je zaradi gneče v prometu rodila v avtomobilu. Pomagal ji je mož.

Lillian je rodila zdravega dečka.
Lillian je rodila zdravega dečka. FOTO: Reuters

Potem ko sta na poti v bolnišnico v Miamiju obtičala v prometni gneči, je ženska ob pomoči svojega moža v avtomobilu rodila zdravega dečka.

Lillian in Gerardo Miranda sta hitela v bolnišnico Jackson Memorial, ko je Gerardo pomotoma zavil v napačno smer, daleč od bolnišnice. "Nato je žena rekla, ustavi, ustavi, ni več časa," je povedal Gerardo, ki je takoj ustavil avtomobil, žena pa je medtem poklicala prvo pomoč.

Tam so Gerardu dali navodila in čez pol ure je na svet privekal 3,5 kilograme težak deček Fabio.

Novorojenček se je rodil teden dni prezgodaj, sicer pa se mama in otrok, ki sta v bolnišnici, počutita dobro.

UI Vsebina ustvarjena brez generativne umetne inteligence.

KOMENTARJI (1)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

User112004
28. 08. 2006 13.39
+1
Res sreča,da je imela ob sebi moža