Zanimivosti

S straniščno školjko divjala 75 kilometrov na uro

Sydney, 02. 05. 2012 18.50 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min
Avtor
STA/ A.A.
Komentarji
2

Kanadska kaskaderka Jolene Van Vugt je od danes ponosna lastnica novega svetovnega rekorda. Presegla je namreč že obstoječi rekord v nenavadni disciplini – vožnji z motorizirano straniščno školjko.

WC školjka
WC školjka FOTO: Reuters

Nekdanja kanadska prvakinja v motokrosu Jolene Van Vugt je po progi v Sydneyju drvela z zavidljivimi 75 kilometri na uro.

"Včeraj sem priletela v Avstralijo in skočila naravnost na školjko. Bilo je res zabavno in navdušena sem, da sem podrla rekord," je ob dosežku dejala 31-letnica.

Van Vugtova je sicer lastnica več svetovnih rekordov. Med drugim je prva ženska, ki ji je uspel salto nazaj z motociklom za motokros.
 

UI Vsebina ustvarjena brez generativne umetne inteligence.

KOMENTARJI (2)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

Dart Vejder
02. 05. 2012 22.00
+5
Super, s tem bi se pa z veseljem odpeljal do morja. Pa zraven pel, da je še daleč do Portoroža.
User508468
02. 05. 2012 21.24
+8
prisluhni školjki...