Zanimivosti

Umrl med podzemnim deskanjem

New York, 27. 10. 2003 00.00 1 min branja 0

Deskanje nekatere preveč potegne in tvegajo tudi svoja življenja

Na newyorškem Manhattanu je nek 14-letnik med deskanjem na strehi podzemne železnice z glavo udaril v tram in se ubil.

Deskanje nekatere preveč potegne in tvegajo tudi svoja življenja
Deskanje nekatere preveč potegne in tvegajo tudi svoja življenja
FOTO: Reuters

Erica Alvareza iz Harlema so policisti našli mrtvega na tirih med dvema postajama na spodnjem Manhattnu. Ko se je Alvarez vračal iz šole, so ga prijatelji svarili, naj se ne spušča na streho vlaka, kjer naju bi vadil t.i. podzemno deskanje. Fant jih ni poslušal, temveč se je povzpel na vlak. Ko je dosegel streho, pa je z glavo nesrečno udaril ob jekleni tram na stropu predora podzemne železnice in padel na tire. Takrat je iz nasprotne strani pripeljal drug vlak, ki ga je najverjetneje povozil. Preiskava bo pokazala, kaj se je v resnici zgodilo, so povedali kriminalisti.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763