Zanimivosti

Zasegli perutnino za petelinje dvoboje

Rim, 27. 01. 2003 00.00 1 min branja 0

Ljubitelji petelinjih bojev so ostali brez tekmovalcev

V ugledni četrti Rima nedaleč od zunanjega ministrstva je italijanska policija zasegla 64 petelinov za petelinje dvoboje, so sporočili z rimske policije.

Ljubitelji petelinjih bojev so ostali brez tekmovalcev
Ljubitelji petelinjih bojev so ostali brez tekmovalcev
FOTO: POP TV

Policisti so peteline za boj v kategoriji bantam, ki so še posebej agresivni, našli v četrti Flaminio, kjer živi majhna filipinska skupnost. Peteline je pazil 43-letni filipinski državljan, ki je že obtožen slabega ravnanja z živalmi. Po podatkih policije so peteline uvozili v Italijo za petelinje boje, zabavo, ki je zelo popularna na Filipinih. Preiskovalci so zasegli tudi manjši kovček, v katerem so bili trakovi različnih barv, ki so jih uporabljali za prepoznavanje petelinov med bojem.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763