Zanimivosti

Želel v Sydney, prispel v Sidney

Berlin, 31. 12. 2006 10.20 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Nemec, ki je želel obiskati svoje dekle v avstralskem Sydneyju, je končal v manjšem ameriškem mestu Sidney.

Nemec je letel v ZDA namesto v Avstralijo
Nemec je letel v ZDA namesto v Avstralijo FOTO: Reuters

Mladi nemški zavarovalni agent, ki je želel obiskati svoje dekle v avstralskem Sydneyju, je končal v manjšem mestu Sidney v ameriški zvezni državi Montana, ker je pri nakupu letalske karte prek spleta narobe vpisal ime svoje destinacije.

23-letni Tobias Gutt je Nemčijo zapustil v majici in kratkih hlačah, saj je bil prepričan, da ga čaka vroče avstralsko poletje. Namesto v Avstraliji pa se je znašel na drugi celini, in sicer v zasneženi ameriški državi Montana. "Zdelo se mi je čudno, vendar nisem želel nič reči. Mislil sem si, da letimo v Avstralijo preko ZDA," je dodal. Da je nekaj narobe, je dokončno ugotovil, ko so mu v mestu Billings dejali, naj presede na manjše letalo za Sidney, rudarsko mestece s 5000 prebivalci. Starši so mu nato poslali 600 evrov za karto za Avstralijo, kamor je prispel pet dni pozneje, kot je načrtoval.

  • LESTEV
  • NADSTRESEK
  • VINILNI
  • VIJACNIKI
  • CISTILNIK
  • DRSNA VRATA
  • VHODNA VRATA
  • BALKONSKO POHISTVO
  • KOSILNICA
  • KOPALNISKO POHISTVO
  • ZAR
  • REGAL
  • VRTNA HISKA
  • PLASTICNA OMARA
KOMENTARJI (0)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.