Zanimivosti

Želvja romanca na kolesih

Jeruzalem, 20. 08. 2008 09.59 1 min branja 1

image (28)

Želvi Aravi s paraliziranimi zadnjimi nogami v jeruzalemskem živalskem vrtu so priskrbeli kolesi, s katerimi se zdaj veselo premika naokrog.

Kot so povedali predstavniki živalskega vrta, se je desetletna želva, potem ko so jo opremili z rolko, tudi prvič začela pariti.

25-kilogramska želva se samo s sprednjimi nogami ni mogla normalno gibati, zato so jo zaposleni v živalskem vrtu opremili s posebno železno ploščo z dvema kolesoma. Takrat se je zanjo začela tudi romanca z desetletnim samcem, ki ga, kot kaže, njen novi unikatni voziček zelo privlači.

  • Služba
  • Pravna pomoč za ceno malice
  • Nepremičnine
  • Nekdanji partner
  • Pridobite brezplačen nasvet
  • Zavarovanje pravne zaščite v prometu
  • Ali se vaša služba nikoli ne konča?
  • Družina
  • Mobing
KOMENTARJI1

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

mraviana
17. 02. 2009 02.30
Lepo,da so poskrbeli,da se želva lažje premika in ji tako omogočili boljše življenje. Samcu,ki se je začel zanimat zanjo,pa očitno zgleda tako,kot moškim kakšna moderna ženska .
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1425