Pop in

Elle spet samska

Sydney, 25. 06. 2005 00.00 1 min branja 0

Elle MacPherson je zapustila dolgoletnega prijatelja

Elle MacPherson je sporočila, da je prekinila zvezo z dolgoletnim partnerjem, švicarskim mogotcem Arpadom Bussonom.

Elle MacPherson je zapustila dolgoletnega prijatelja
Elle MacPherson je zapustila dolgoletnega prijatelja
FOTO: Reuters

Slavna avstralska supermanekenka Elle MacPherson je objavila novico, da se ločuje ob dolgoletnega življenjskega sopotnika, švicarskega finančnika Arpada Bussona.

V njuni 9-letni zvezi sta se jima rodila dva sinova. Leta 1999 je MacPhersonova povila prvega sinka, ki sta ga poimenovala Flynn, leta 2003 pa se jima je rodil še Aurelius Cy Andrea.

Elle je novinarjem pojasnila, da za razpad njune zveze ni kriva nobena tretja oseba in da z Arpadom še naprej ostajata dobra prijatelja.

Novica o njunem razhodu je širšo javnost zelo presenetila, saj sta še pred kratkim zatrjevala, da sta najsrečnejša človeka na svetu.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1450