Najlepši razgled

Logarska dolina, Okrešelj

dolina, Okrešelj, 09. 09. 2016 15.14 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Bojana Rojs: Prvič z otroci v gorah. Iz Logarske doline smo se po strmi, vendar lepo uhojeni poti povzpeli do izvira Savinje, nato pot nadaljevali čez gozdiček proti koči na Okrešlju, kjer se odpre čudovit razgled na Logarsko dolino. Pot smo nadaljuješ proti Turskemu žlebu. Pred vzponom (meliščem, pri spominskih tablah) smo našo pot zaključili - za prvič je dovolj.

Prvič z otroci v gorah. Iz Logarske doline smo se po strmi, vendar lepo uhojeni poti povzpeli do izvira Savinje, nato pot nadaljevali čez gozdiček proti koči na Okrešlju, kjer se odpre čudovit razgled na Logarsko dolino. Pot smo nadaljuješ proti Turskemu žlebu. Pred vzponom (meliščem, pri spominskih tablah) smo našo pot zaključili - za prvič je dovolj.

  • Dogodki splošno 1
  • Kronanje popeja
  • Dih zveri
  • Ennio Morricone
  • Edward Clug CLUSTER
  • Robben Ford
  • Vicente amigo
  • Večer z legendami kubanske glasbe
  • Fantom iz opere
  • Goran Bojčevski & Balkan Nuevo
  • Rade Šerbedžija
  • Od Čardaša do Valčka
  • večer Puccinijeve glasbe
  • Svetlana Zaharova
  • Dogodki splošno 2
  • Dogodki splošno 3
  • Dogodki splošno 4
KOMENTARJI (0)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.