

Lilo je bila le ena od številnih gostov, ki so se udeležili gala zabave v organizaciji ameriške fundacije za raziskave aidsa amfAR. Spremljal jo je filmski producent savdijskega rodu Mohammed Al Turki, a žarometi so bili seveda bolj kot ne usmerjeni v njo.
Lohanova se je zadnji čas nekoliko resneje posvetila igralstvu, a kot vedno najde čas tudi za zabave, s čimer jezi nekega paparaca, ki je proti njej in njeni osebni asistentki vložil tožbo, češ da ga je povozila s svojim avtomobilom.
Grigor Balyan trdi, da ga je leta 2010 pred nekim nočnim klubom v Los Angelesu zadel avtomobil, ki ga je vozila Lindsayjina osebna pomočnica, zaradi česar je tudi pristal v bolnišnici. Odločil se je za tožbo, a ga jezi, ker se igralka izmika zaslišanju pred sodnikom. Baje nima časa, ker je preveč zaposlena s snemanjem filmov.
Prejšnji teden si je sicer vzela čas za obisk sodišča, a zaradi neke druge prometne nesreče, v katero je bila vpletena in zaradi katere so proti njej vložili tudi obtožnico.

KOMENTARJI (16)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.