Pop in

George Clooney ni več samski

Los Angeles, 09. 09. 2003 00.00 1 min branja 0

George Clooney

George Clooney je ponovno skupaj s svojo nekdanjo prijateljico. Dama iz <em>Emmanuelle</em> in <em>Obalne straže</em>, Krista Allen, je celo poletje preživela z njim v njegovi vili v Italiji.

George Clooney
George Clooney
FOTO: Reuters

Hollywoodski zvezdnik George Clooney (42) je spet skupaj s svojo nekdanjo prijateljico, igralko Kristo Allen. Po poročanju časopisa Sun, je Allenova celo poletje preživela v Clooneyevi hiši ob Komskem jezeru v severni Italiji. Tja je prišla junija in ostala tri mesece.

Allenova, ki je svoje čare razkazovala v osmih pornografskih filmih Emmanuelle in v seriji Baywatch, se je že lansko poletje do ušes zaljubila v Clooneya. Toda od njega se je ločila, ko je opazila, da Clooney kljub vsemu potrebuje tudi bližino drugih lepih žensk. Igralec, ki se je še pred nekaj dnevi pritoževal, kako težko je samsko življenje, je sedaj menda spet čisto nor na Allenovo.

  • Služba
  • Pravna pomoč za ceno malice
  • Nepremičnine
  • Nekdanji partner
  • Pridobite brezplačen nasvet
  • Zavarovanje pravne zaščite v prometu
  • Ali se vaša služba nikoli ne konča?
  • Družina
  • Mobing
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1425