Naslovnica

Hitri in dragi

Otočec, 07. 07. 2001 00.00 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Na Dolenjskem in v Posavju se je v petek začelo največje letošnje srečanje lastnikov vozil Ferrari iz devetih evropskih držav. Srečanje bo trajalo do nedelje. Poleg sedmih slovenskih lastnikov te prestižne znamke na festivalu sodelujejo lastniki iz Avstrije, Nemčije, Italije, Švice, Hrvaške, Lichtensteina, BiH in Monaka. Po ocenah prirediteljev naj bi se na prizorišču vsak dan predstavilo približno 120 vozil.

Ljubitelji avtomobilizma si bodo na Otočcu lahko ogledali razstavo vseh vozil. Na letališču Cerklje pa je bila danes Ferrari dirka Cerklje. Na njej se je v treh različnih kategorijah (8 valjev, 12 valjev in eksotična kategorija) pomerilo približno 80 vozil.

Poleg legendarnega vozila Ferrari F-330 P4, ki bi bil na trgu vreden 20 milijonov nemških mark ali za boljšo predstavo 600 Golfov –

  • Vrtna garnitura Fiesta
  • Bencinska kosilnica PowerED
  • Žar na oglje Sunset
  • Letna kuhinja Too much
  • Sensum Lounge set
  • Paviljon Lucca 4x3m
  • Senčnik Toscana
  • Vrtni ležalnik Diana
  • Akumulatorska kosilnica Scheppach
  • Robotska kosilnica Worx
  • Nadstrešek Andy
  • Makita set orodij