Vaše novice

Jedli smo bograč!

Lendava, 04. 09. 2006 20.17 1 min branja 0

16131267

Tudi letos, se je v Lendavi odvijal že tradicionalen bogračfest, v sklopu prireditve Lendavska trgatev 2006.

Vladalo je odlično vzdušje, prišlo je veliko obiskovalcev ter rekordno število ekip, kar 48, ki so kuhale bograč. Strokovna komisija je pod drobnogled vzela vsak vzorec bograča ter tako pokazala najboljšega. Bograč so med drugim kuhali tudi predstavniki znanih podjetij.

Najboljši bograč je letos skuhala ekipa Term Lendava, drugo mesto je zasedla ekipa "Vesela družba", tretje pa "Papir servis Ljubljana - izpostava Lendava."


Prireditev je z dobro glasbo trajala pozno v noč, ob petju, plesu ter lendavskem vinu.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763