Kingsi so seveda napovedovali neenak boj in visoko zmago, vendar jim to ni uspelo. Tekma je bila zelo napeta, kar priča tudi podatek o izključitvah. Ekipa Zlatorog Kings je imela 11 minut kazni, ekipa KMŠ pa kar 17 minut.
Študenti so prišli v vodstvo v 10. minuti, ko je Jernej Kocbek s sijajnim preigravanjem poslal plošček med nogami izvrstnega vratarja Kingsov. V začetku drugega polčasa je v 10 sekundi spodletelo igralcem KMŠ-ja in so prejeli zadetek. Tekma se je nadaljevala zelo borbeno.
V 7. minuti drugega polčasa so imeli Kingsi kazenski strel in seveda ga je odličen vratar KMŠ-ja branil. Po kazenskem strelu so dobili igralci KMŠ-ja še večjo motivacijo in podporo iz tribune, nakar je v 12. minuti, z igralcem manj, plošček popeljal iz obrambne tretjine Kristijan Ciglar in tako matiral vratarja Kingsov. Tekma se je končala z 2:1 v korist študentov.
KOMENTARJI (0)
Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.