Pop in

Legendarni Beatli med najslabšimi

London, 14. 11. 2004 00.00 1 min branja 0

Album skupine The Beatles z naslovom 'Anthology' (foto: Reuters)

Pesem Ob-La-Di Ob-La-Da skupine The Beatles je po mnenju anketirancev BBC-ja najslabša na svetu.

Album skupine The Beatles z naslovom 'Anthology' (foto: Reuters)
Album skupine The Beatles z naslovom 'Anthology' (foto: Reuters)
FOTO: Reuters

Slavna liverpoolska četverica, ki je doslej vedno zasedala prva mesta na lestvicah najboljših pesmi in albumov, se je tako prvič znašla med najslabšimi.

Na lestvici, ki nosi ime Hall Of Shame, se nahaja tudi Meatloaf s pesmijo I'd Do Anything For Love, Cliff Richard s komadom The Millennum Prayer, Vanilla Ice z Ice Baby Ice ter skupina Five s svojo verzijo klasike We Will Rock You.

Pojoči nogometaši ne pritegnejo publike

Mnenja o skladbah, ki so se uvrstile na najvišja mesta lestvice najslabših, so pri občinstvu sicer različna, vsi Britanci pa se strinjajo, da so najslabše pesmi tiste, ki jih zapojejo nogometaši ali pa udeleženci Big Brotherja.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763