Pop in

Madonna za večno zvestobo

London, 05. 01. 2005 00.00 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Madonna in njen mož Guy Ritchie sta si ponovno obljubila večno zvestobo.

(foto: Reuters)
(foto: Reuters) FOTO: Reuters

Ob četrti obletnici poroke sta obnovila zakonske obljube, so poročali v torkovi izdaji britanskega dnevnika Sun. Skrivni obred po kabali, mistični judovski tradiciji, je bil na posestvu 36-letnega Ritchieja in 46-letne Madonne na angleškem podeželju, v grofiji Wiltshire. Slovesnosti sta se poleg njunih otrok Lourdes (7) in Rocca (3), udeležila še skupna prijateljica Gwyneth Paltrow z možem Chrisom Martinom in hčerkico Apple.

Med preprostim obredom sta si "mladoporočenca" izmenjala dragocena darila. Ritchie je Madonni podaril prstan v vrednosti 150.000 evrov, sam pa je od žene prav tako dobil prstan. Pevka in škotski režiser sta se poročila 22. decembra 2000 na gradu Skibo v Škotskem višavju.

"Oba sta imela občutek, da je prišel čas, da obnovita zaprisego zvestobe", je povedala neka prijateljica para. Po napornem letu, v katerem je Madonno dodobra zdelala njena svetovna turneja, sta si tako blizu "kot še nikoli".

  • Splača se
  • deluxe_bao_buns
  • kraljeve_kozice
  • hrustljava_raca
  • deluxe pinsa
  • Splača se
  • Deluxe sladica v lončku
  • cokoladne_tortice
  • losos_v_listnatem
  • sladica_pastel_de_nata
  • Splača se
  • black angus
  • suha_salama
  • hrustljavi_prigrizki
  • Splača se
  • polnjeni tortelloni
  • polnjeni ravioli
  • sladica v kozarčku
  • mortadela
  • cheescake_desert