Pop in

Maradona spet v bolnišnici

Buenos Aires, 05. 05. 2004 00.00 1 min branja 0

Diego Maradona (Foto: Reuters)

Na srcu oboleli nekdanji argentinski nogometni zvezdnik Diego Maradona je bil znova prepeljan v bolnišnico.

Diego Maradona (Foto: Reuters)
Diego Maradona (Foto: Reuters)
FOTO: Reuters

43-letni legendi gre znova slabše, zaradi česar je njegov osebni zdravnik Alfredo Cahe odločil, da se Maradona vrne v kliniko "Suizo-Argentina" v Buenos Airesu, kjer je zaradi akutnih težav s srcem in pljuči pred kratkim že preživel enajst dni.

Maradona je bolnišnico nepričakovano hitro zapustil že v četrtek prejšnji teden, potem ko je bil nekaj dni celo v umetni komi. Po odhodu iz bolnišnice se je takoj lotil igranja golfa na posestvu nekega svojega prijatelja ter dajanja intervjujev za različne medije. Za konec tedna je načrtoval odhod na Kubo.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763