Naslovnica

Na ladji niso delali splavov

Dublin, 15. 06. 2001 00.00 1 min branja 0

image (28)

Posadka nizozemske ladje Aurora, ki je včeraj prispela v pristanišče v Dublinu, da bi irskim ženskam omogočila splav, danes ni želela deliti tabletk za splav, ker naj bi za to obstajali zakonski razlogi. Kot je povedala predstavnica irske organizacije za svobodo splava, ki je organizirala prihod ladje, so upali, da bo nizozemska posadka lahko delila tabletke za splav, in poudarila, da nikoli niso razmišljali o tem, da bi posadka na ladji dejansko opravljala splave.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763