Zimske radosti

Narobe obrnjena Slovenija

Gornja Radgona, 11. 08. 2009 14.55 1 min branja 4

image (28)

Tudi take stvari srečaš na cesti … Le od kje ideja za narobe nalepljeno nalepko, ki pove, iz katere države si. Če bi bil jaz tujec in bi zagledal to nalepko, bi se spraševal, kje za vraga je ta država.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI4

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

McMxL
11. 08. 2009 20.41
Kot, da mu je ne more kdo x nalepit.. bedna slika...
User434436
11. 08. 2009 18.27
Je pač pokazal kaj si misli o državi !!!!!!!
Jest32
11. 08. 2009 18.23
Verjetno gre za magnetno nalepko... in mu jo je nekdo obrnil... ali pa se je sama...
User311554
11. 08. 2009 15.41
VERJETNO IMA MAGNETNO NALEPKO IN JO JE KAR TAKO NAMESTIL, ALI PA SO MU TO NAPRAVILI V AVTOPRALNICI.
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763