Pop in

Nicole Kidman v avtobusu romunskega diktatorja

Bukarešta, 02. 07. 2002 00.00 1 min branja 0

Nicole Kidman

Avtobus nemške izdelave, ki je pripadal nekdanjemu romunskemu diktatorju Nicolaeju Ceausescuju, bodo uporabili kot prostor za ličenje avstralske igralke Nicole Kidman, ki bo v Romuniji snemala svoj novi film "Cold Mountain" (Mrzla gora).

Nicole Kidman
Nicole Kidman
FOTO: Reuters

Avtobus je posebej za potrebe nekdanjega diktatorja leta 1969 izdelalo podjetje MAN, vozilo pa je zelo opremljeno, med drugim ima električni generator in telefonsko centralo. Avtobus, ki ima lesene stene in strop, v njem pa je tudi elegantno opremljena kopalnica, so na dražbi prodali pred dvema letoma skupaj z več drugimi vozili, ki so bila last Ceausescuja.

Nicole Kidman naj bi v Romunijo sicer prispela sredi julija. Film režiserja Anthonyja Minghelle (Angleški pacient in Nadarjeni gospod Ripley) je zgodba o ameriškem vojaku, ki se po secesijski vojni med severom in jugom v ZDA (1861-65) vrne domov ter se sooči s številnimi težavami pri iskanju svoje ljubljene. Film bodo snemali v Karpatih, v bližini mesta Risnov, na prizorišču pa bodo postavili ameriško farmo iz 19. stoletja in indijansko vas.

  • slika 1
  • slika 2
  • slika 3
  • slika 4
  • slika 5
  • slika 6
  • slika 7
  • slika 8
  • slika 9
  • slika 10
  • slika 11
  • slika 12
  • slika 13
  • slika 14
  • slika 15
  • slika 16
  • slika 17
  • slika 18
  • slika19
  • Slika 20
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1414