Črna kronika

33-letni moški med plezanjem čez ograjo padel in umrl

Novo mesto, 07. 07. 2014 13.28 1 min branja 0

Sveča

V Šentlenartu je 33-letni moški v nedeljo med plezanjem preko žičnate ograje padel in se tako hudo poškodoval, da je umrl na kraju, so sporočili z novomeške policijske uprave.

Novomeške policiste je v nedeljo po 5. uri občan obvestil, da je v Šentlenartu na tleh opazil moškega, ki ne kaže znakov življenja. Na kraj so takoj odšli policisti in reševalci, zdravnica pa je potrdila smrt moškega in odredila sanitarno obdukcijo.

Kriminalisti in policisti so opravili ogled, zbrali obvestila in po prvih ugotovitvah je 33-letni moški med plezanjem preko žičnate ograje nesrečno padel in umrl.

O dogodku so policisti obvestili tudi preiskovalno sodnico in okrožnega državnega tožilca. O ugotovitvah bodo po zaključeni preiskavi seznanili pristojno tožilstvo.
 

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763