Črna kronika

62-letnik se je utopil

Strunjan, 01. 08. 2009 13.30 1 min branja 0

Policija

Na plaži v Strunjanu so kopalci videli, da 62-letni kopalec potrebuje pomoč. Reševalci so prihiteli na pomoč in moškega oživljali.

Koprski policisti so sporočili, da se je danes na plaži v Strunjanu utopil starejši moški. 62-letnik se je odpravil v vodo, nato pa so prisotni ugotovili, da se utaplja.

Pomoč je hitro prišla na kraj dogodka in kljub oživljanju moškemu ni bilo pomoči. "Gre za utopitev. Zakaj pa je do tega prišlo, se še ne ve," so za 24ur.com povedali koprski policisti in poudarili, da bo obdukcija pokazala natančen vzrok smrti.

Policija svetuje: Nasveti za večjo varnost v in ob vodi

Policija
Policija
FOTO: Policija
  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763