Črna kronika

75-letnik umrl v nesreči pri delu s traktorjem

Logatec, 12. 03. 2026 07.20 1 min branja 0

Obdelovanje zemlje

V sredo dopoldne se je na območju Logatca zgodila nesreča pri delu v gozdu, v kateri je umrl 75-letni moški.

S PU Ljubljana so sporočili, da so bili nekaj pred 10. uro obveščeni o dogodku, pri katerem se je po prvih podatkih na moškega prevrnil manjši traktor. Nesreča se je zgodila med vleko hlodovine z vitlom traktorja, pri čemer je bil pokojni v gozdu sam.

Hlodovina (slika je simbolična)
Hlodovina (slika je simbolična)
FOTO: Shutterstock

Na kraju so opravili ogled, pristojne službe pa še zbirajo obvestila o vseh okoliščinah dogodka. O ugotovitvah bodo po zaključenem postopku obvestili pristojno državno tožilstvo.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763