Črna kronika

900 sadik in osmukani vršički

Trbovlje, 04. 06. 2026 08.31 pred 6 dnevi 1 min branja 30

Zaseg konoplje

Ljubljanski kriminalisti so opravili hišno preiskavo v eni izmed hiš na območju Trbovelj, kjer so našli prirejen prostor za gojenje konoplje. Ob tem so zasegli večje količine prepovedane droge.

Kriminalisti so našli več kot 900 sadik skupaj z že osmukanimi vršički, za katere so po hitrem testu ugotovili, da gre za prepovedano drogo. Prav tako so bili zaseženi pripomočki za gojenje in drugi predmeti v povezavi s tem. 

Na kraju so prijeli 32- in 48-letna državljana Srbije ter 41-letnega državljana Bosne in Hercegovine. Vsem so zaradi suma kaznivih dejanj neupravičene proizvodnje in prometa s prepovedanim drogami in tatvine električne energije odvzeli prostost.

V nadaljevanju so bili privedeni pred preiskovalnega sodnika, ki je za vse odredil pripor. Policisti nadaljujejo z zbiranjem obvestil in bodo o vseh ugotovitvah obvestili pristojno državno tožilstvo, so sporočili iz PU Ljubljana.

  • naslovnica   junij
  • Prenosna klimatska naprava
  • Balkonsko pohištvo
  • Žar na oglje
  • Ventilator
  • Sup
  • Robotska kosilnica
  • Plinski žar
  • Montažni bazen
  • Masažni bazen
  • Lounge pohištvo Deia
  • Inverterska klimatska naprava
KOMENTARJI30

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

metalika
04. 06. 2026 21.50
Referendum in volja ljudstva brezpredmetna ?
Juzles Iters
04. 06. 2026 17.05
"900 sadik in osmukani vršički" _ Nekdo je pobral smetano...
foxxy
04. 06. 2026 16.27
Danes bomo lepo spali z mislijo da so tej težki kriminalci za zapahi, ki so s svojim početjem neposredno ogrožali življenja in premoženje ljudi...ane?
Janševe drobtinice
04. 06. 2026 13.58
Samo da na alkoholnih flašah ni slik onprometnih nesrečah, pa bo vse vredu...več nesreč je z alkoholom
Buča hokaido
04. 06. 2026 13.35
Nehajte s to travo. Mnogo mnogo manj škodljiva, kot heroin in sintetične droge, kot je meta in marsikaj drugega.
First Last
04. 06. 2026 15.47
Njim se samo gre za zasluzek ki teze mimo njihove pozresne blagajne
Hudi časi
09. 06. 2026 13.07
Dokler je tretirana kot nedovoljena, je gojenje prepovedano. Ko bo pa zakon drugačen, bo pa tudi gojenje možno. Jaz je nisem nikoli gojil in je tudi sedaj ne. Ne glede na zakon, ki bi lahko dovoljeval, konoplje zaenkrat ne rabim gojiti.
bojst
04. 06. 2026 13.12
Naj že legalizirajo konopljo pa bo mir. In tudi črnega trga ne bo več. Konoplja prinaša same koristi, naj že to končno priznajo
Desno
04. 06. 2026 13.06
Eksiflajs96
04. 06. 2026 12.48
Tole je pa ze d.o.o. bil ne pa nek amataer🤣
mackon08
04. 06. 2026 11.44
Konoplja je zdravilna, samo so pokvarjeni farmacevtski lobji proti, ker potem lahko pozabijo na 80% brezveznih tablet, ki jih prodajajo po nenormalni visoki ceni.
bu?e24 1
04. 06. 2026 16.57
Doktor diler nima pol dela.
mackon08
04. 06. 2026 11.42
Šla je zaloga SDS podmladka.
natas999
04. 06. 2026 11.16
na ,pa je šla zaloga levih 😄
Najpametnejši
04. 06. 2026 11.15
Proizvodnja laufa. Glede na to kolikor ljudi kadi to travo, bi bilo po mojem mnenju res najbolje, da se jo legalizira in se prodaja na primer v lekarnah. Država naj pa zaračuna zelo visoke davke. Sedaj pa dilerčki služijo denar.
NoThreatTank
04. 06. 2026 11.30
na žalost ima dejansko smisel.
Hudi časi
09. 06. 2026 13.09
Če bodo visoki davki, bo izdelek drag. Dilerji ga lahko prodajajo 15% ceneje in smo spet pri prekrških - siva ekonomija.
bb5a
04. 06. 2026 11.06
A 900 sadik da so našli, na sliki ni niti ene...
brabusednet
04. 06. 2026 11.02
Ziher volilci levice,ki se zavzemajo za legalizacijo konoplje.
krpati
04. 06. 2026 10.44
Rastline vidim droge pa ne le kam so jo skrili.
Ricinus
04. 06. 2026 10.57
Rekreativno so jo uplinili
Amenhotep
04. 06. 2026 10.24
Izgon in dosmrntno prepoved v EU.
Najpametnejši
04. 06. 2026 11.24
Tako bi morali narediti za vsako kaznivo dejanje.
SpamEx
04. 06. 2026 10.10
Lahko pripeljejo k meni na uničenje
Podlesničar
04. 06. 2026 10.06
Jaka Bitenc pa ima po odličbi sodišča očitno legalen nasad za samooskrbo 😆
SpamEx
04. 06. 2026 09.58
Sej drugega itak ne znajo. Gospodarski kriminal kjer se pretakajo miljoni ni v njihovem dometu. Poleg tega pa smo imeli referendum, ki bi to področje uredil in stopil na prste preprodajalcem.
travc
04. 06. 2026 09.54
Kakšni amaterji.Dobili so jih samo zaradi kraje elektrike.
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1758