Črna kronika

Bo spoznana za krivo?

Ljubljana, 10. 03. 2008 17.31 1 min branja 3

Darja Eržen

V torek bo izrek sodbe zoper nekdanjo zdravnico, ki naj bi s homeopatskim zdravljenjem povzročila smrt 42-letnika.


  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI3

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

User175911
11. 03. 2008 13.05
S homeopatijo ne moreš ubiti človeka. Je pa zdravnica napačno presodila, da urgentna pomoč v tistem primeru ni bila potrebna. Homeopati morajo biti izključno zdravniki točno zaradi tega, da znajo presodit, kdaj in kje je meja. Kar pa ne pomeni, da je homeopatija neučinkovita. Dopolnjujeta naj se!
User274561
11. 03. 2008 12.29
izbruh---veš kaj tisti gospej in njenim psom bi mogli dat še kakšno nagrado,ali pa da še kakšnega do smrti obgrizejo.Tako poštenje je pri nas.Ti,ali jaz, pa naredi kakšen majhen prekršek pa si že kaznovan..
User303905
11. 03. 2008 08.50
Kje je pa kaj tista zdravnica iz Bežigrajskega zdravstvenega doma, ki je pustila svojim mastifom, da so skoraj do smrti raztrgali mimoidočega? Nič ni slišat o kakšnem epilogu....
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763