Črna kronika

Čelno trčil v drevo in umrl

Log pod Mangartom, 26. 12. 2009 07.20 1 min branja 0

Znak za nesrečo

55-letnik je z vozilom zapeljal z vijugaste ceste in trčil v smreko. Njegove poškodbe so bile tako hude, da je umrl na kraju nesreče.

Kot so sporočili s Policijske postaje (PU) Nova Gorica, se je nekaj po 17. uri na državni cesti Strmec–Log pod Mangartom zgodila prometna nesreča s smrtnim izidom. Voznik iz Loga pod Mangartom, star 55 let, je vozil po omenjeni cesti, pri vožnji po klancu navzdol pa je na vijugastem delu zapeljal s cestišča in čelno trčil v smreko. Voznik je ostal ukleščen v vozilu, iz njega pa so ga izvlekli bovški gasilci. Njegove poškodbe so bile tako hude, da je umrl na kraju nesreče.

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763