Črna kronika

Fant grozil sošolcema, 16-letnica pretepla vrstnico

Celje, 20. 11. 2014 09.05 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Na Koroškem je mlajši mladoletnik osumljen, da je sošolcema grozil in od njiju zahteval, da mu prineseta denar. V Celju pa je na železniški postaji 16-letnica zaradi ljubosumja pretepla svojo vrstnico.

Med včerajšnjimi dogodki, ki so jih zabeležili na PU Celje, izstopata dva, v katera so bile vpleteni mladoletniki. Na Koroškem so namreč policisti obravnavali kaznivo dejanje izsiljevanja, ki ga je osumljen mlajši mladoletnik. Policisti pravijo, da je osumljeni sošolcema grozil s fizičnim obračunavanjem in od njiju zahteval, da mu prineseta denar. Po vseh zbranih obvestilih bomo policisti mladoletnika kazensko ovadili.

Okoli poldneva pa so bili policisti obveščeni tudi o kaznivem dejanju nasilništva. Na železniški postaji v Celju je 16-letnica po podatkih policije zaradi ljubosumja pretepla svojo vrstnico in jo lažje poškodovala. Okoliščine dogodka policisti še ugotavljajo.

  • SESALNIK LISTJA
  • ŽAGA
  • PEČ ZA PICO
  • REGAL
  • PANELI
  • BAZEN
  • KOPALNIŠKO POHIŠTVO
  • RADIATOR
  • RAZVLAŽILNIK
  • PEČ
  • VIJAČNIK
  • BAGER
  • ZBIRALEC LISTOV