Črna kronika

FOTO: Dve osebi zaradi požara potrebovali pomoč

Ljubljana, 28. 06. 2013 11.53 1 min branja 0

Požar na Celovški v Ljubljani - 3

Zaradi požara, ki je uničil eno in poškodoval pet kleti stanovalcev enega od ljubljanskih blokov, sta dve osebi poiskali zdravniško pomoč. Težave sta imeli zaradi vdihovanja dima. Vzrok požara še vedno ni znan.

Kot smo poročali, je včeraj popoldne zagorelo v kleteh stanovanjskega bloka na Celovški ulici v Ljubljani. Po opravljenem ogledu so ugotovili, da je zagorelo v kleti enega od stanovalcev, požar pa se je nato razširil še na druge kletne prostore.

Vzrok požara še vedno ni znan, policija pa preiskavo nadaljuje, je danes sporočil predstavnik PU Ljubljana Vinko Stojnšek.

Dodal je, da so dve osebi zaradi vdihavanja dima odpeljali v klinični center, a naj bi ju iz bolnišnice že odpustili.
 

  • katalog
  • Set orodij
  • Električni prekopalnik
  • Vrtna hiška
  • Akustični panel
  • Drsna vrata
  • Kopalniško pohištvo
  • Visokotlačni čistilnik
  • Robotska kosilnica
  • Regal
  • bauhaus - lestev
  • akumulatorske  škarje
KOMENTARJI0

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1534