Črna kronika

Pogrešani se je sam vrnil domov

Logatec, 22. 08. 2012 14.51 1 min branja 0

Policijski trak

Potem, ko je policija poročala, da je pogrešan 57-letni Štefan Petek iz Logatca, se je ta kasneje sam vrnil domov.

Ljubljanski policisti so v sredo 22. avgusta sporočili, da je je neznano kam odšel 57-letni Štefan Petek iz Logatca. A, že v noči na četrtek se je sam vrnil domov.

Petka so pred vrnitvijo nazadnje videli v torek v jutranjih urah. Oblečen je v temno modre kratke hlače in majico s kratkimi rokavi, neznane barve, obut pa v sandale rjave barve.

Policisti so prosili vse, ki bi kar koli vedeli o pogrešani osebi, da to sporočijo na eno od telefonskih številk policije (113, anonimni tel. 080 1200).

  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763