Črna kronika

Kam je odšla Katarina?

Ljubljana, 16. 08. 2008 16.03 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

V četrtek dopoldan je neznano kam odšla 72-letna Katarina Kikelj iz Ljubljane. Nazadnje so jo videli, ko se je odpravila v center mesta, potem pa se je za njo izgubila vsaka sled.

Pogrešana Katarina Kikelj
Pogrešana Katarina Kikelj FOTO: PU Ljubljana

V četrtek je v dopoldanskem času neznano kam odšla 72-letna Katarina Kikelj iz Ljubljane. Nazadnje so jo videli okoli 10. ure, ko je odhajala v center mesta, od tam pa najverjetneje na Rožnik.

Katarina Kikelj je visoka okoli 160 centimetrov, ima srednje dolge sive lase, je srednje postave in v dobri fizični kondiciji. Ob odhodu je bila oblečena v modro jakno in modre dolge hlače. S seboj je imela črno torbico.

Kdor bi kar koli vedel o njenem izginotju, naj pokliče interventno številko policije 113 ali anonimni telefon 080 1200.

  • Splošen
  • Goran Bojčevski
  • Rade Šerbedžija
  • Svetlana Zaharova
  • Od čardaša do valčka
  • Večer Puccinijeve glasbe
  • Hamo
  • Vlado Kreslin
  • Trip to Las Vegas
  • Orkester Sv. Cecilija
  • Tosca
  • Nesrečniki
  • Otello
  • Maksim Vengerov
  • Martha Argerich
  • Dunajski filharmoniki