Črna kronika

Koprski policisti zaradi tatvin in vlomov kazensko ovadili 36-letnika

Koper, 02. 07. 2021 15.17 1 min branja 4

Vlom

Policijska preiskava je pokazala, da je 36-letnik s prebivališčem v Ljubljani že dlje časa neprijavljeno živel na Obali. V Kopru in Izoli je storil več kaznivih dejanj – vlamljal je v plovila in kradel iz njih, pa tudi iz stanovanjskih in poslovnih stavb, odtujeval pa je tudi kolesa.

Vlom
Vlom
FOTO: Shutterstock

Policisti PU Koper so 30. junija na Okrožno državno tožilstvo v Kopru podali kazensko ovadbo zoper 36-letnega moškega s prijavljenim prebivališčem v Ljubljani. 

Moški je že dlje časa neprijavljen živel na Obali in je na območju Kopra in Izole v zadnjem mesecu storil 14 premoženjskih kaznivih dejanj, je v preiskavi ugotovila Policija. 36-letnik je kradel iz plovil ter poslovnih in stanovanjskih prostorov, vlamljal in kradel kolesa, bremenijo ga tudi poškodovanja tuje stvari. 

Policisti so mu na podlagi zbranih obvestil in dokazov odvzeli prostost in ga privedli k preiskovalnemu sodniku koprskega sodišča, ki je zanj odredil pripor. 

Koronavirus pasica nova
  • ECEshop klime 24ur  01
  • ECEshop klime 24ur  02
  • ECEshop klime 24ur  03
  • ECEshop klime 24ur  04
  • ECEshop klime 24ur  05
  • ECEshop klime 24ur  06
  • ECEshop klime 24ur  07
  • ECEshop klime 24ur  08
KOMENTARJI4

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

Erin Straus
03. 07. 2021 18.33
Če so ppppfi mau petn, bi preselili na celjsko sodišče, ki bi po 10let zastaralo!!!!
kiropraktik
02. 07. 2021 18.30
Se vidi, da ni Slovenec! Drugače bi že pisalo slovenski državljan....
bimbomichia93
02. 07. 2021 17.49
kaj pa v parlament ? vsaj test za droge.
Brus123
02. 07. 2021 16.22
In kaj bo naredilo sodstvo? Klobaso ali kupček?
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763