Črna kronika

Lovil ribe, odšel plavat in utonil v ribniku

Murska Sobota, 20. 06. 2026 19.49 pred enim dnevom 1 min branja 0

Ribolov

PU Murska Sobota je sporočila, da je med ribičijo v ribniku v Banuti utonil 50-letni moški.

Z ogledom kraja in zbiranjem obvestil so ugotovili, da je 50-letni hrvaški državljan lovil ribe in nato odšel tudi plavat. Ko se je hotel vrniti na nabrežje, je utonil. 

S pomočjo Podvodne reševalne službe Murska Sobota so našli njegovo truplo. Na kraju je smrt potrdil zdravnik in odredil sanitarno obdukcijo. Obveščena sta bila državni tožilec in preiskovalni sodnik, so še sporočili iz PU Murska Sobota. 

O njegovi smrti so policisti obvestili tudi diplomatsko konzularno predstavnišvo.

V Mariboru odzvanjala glasba velikega pianista

Sunek vetra ji je zaprl glavno padalo, z rezervnim pristala na drevesu

ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1763