Črna kronika

Manekenka podlegla drogam?

Dublin, 07. 12. 2007 09.08 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Irska manekenka, 24-letna Katy French, je teden dni po njenem rojstnem dnevu umrla v bolnišnici. Krive naj bi bile droge.

Irska manekenka Katy French je v četrtek popoldne umrla v irski bolnišnici Our Lady's Hospital, kjer je zadnje štiri dni ležala v komi. Medtem ko ji je zastalo srce, so bili ob njej starši in sestra Jill.

Zdravniško osebje v bolnišnici je njeno smrt potrdilo, niso pa komentirali govoric, da je umrla za posledicami prevelike doze kokaina, ki naj bi ga vzela na zabavi prejšnji konec tedna v hiški v County Meathu.

Družina je ob tem povedala: "Zahvaljujemo se za vsa pisma, darila, podporo in molitve, ki smo jih prejeli od ljudi iz cele države. Dali so nam moč in ogromno pomagali Katy!“

Davek na 'lepoto' je drag. Pritiski modne industrije so terjali že marsikatero žrtev. Številne manekenke se zaradi želje po suhi postavi stradajo, borijo z anoreksijo ali bulimijo. Lahko zapadejo v droge, alkohol jim je stalni spremljevalec. Njihova presoja je zamegljena, njihovo telo pa je le še kost in koža.

Katy se je sprva podala v študij psihologije, kariera fotomodela pa je kar naenkrat vzcvetela. Bila je redna gostja na vseh večjih irskih televizijskih postajah, njen obraz se je smehljal iz naslovnic. Prestiž je s seboj prinesel nočno življenje in veliko pritiska, saj je Katy pred nedavnim priznala, da je kokain pričela jemati pri 19-letih. Starše je pomirila, da je droge prenehala jemati, ker so uničevale njen značaj, ljubezensko življenje in bančni račun.

Kakršenkoli že je razlog za njeno smrt, dogodek je sprožil pogovore o problemu razširjenosti drog na Irskem.

  • Scheppach Visokotlačni čistilnik HCE2600
  • Proklima Talni ventilator
  • Intex Montažni bazen Chevron Prism Frame
  • Zložljiv piknik voziček itStime
  • Sunfun Jakarta Gazebo paviljon Jakarta II
  • Sup Ruby
  • Kingstone Okrogli žar Bullet 57
  • Vrtni ležalnik Marissa
  • Sunfun Viseči senčnik Toskana
  • Voltomat Mobilna klimatska naprava Wi-Fi
KOMENTARJI (13)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

User256081
09. 12. 2007 08.25
Hudo kaj delajo vse z manekenkami
Niko_
08. 12. 2007 22.37
Ta blondinka ni ne prva ne zadnja, ki se je zadrogirala. Pač te punčike vstopijo v estradni svet, kjer jih čakajo razni fotografi, bodyguardi, kamermani in drugi zelo ustrežljivi in vsiljivi spremljevalci... ki samo čakajo, kako ji bodo lahko zlezli v hlačke... in prej ali slej se to tudi zgodi. Še prej pa ta spremljevalec postane njen dealer. Res so te blondinke neumne, če mislijo, da je tem moškim kaj v resnici mar za njih. Njihova neumnost je neskončna... v slasti za slavo in denarjem jim še naprej padajo v objem... kot je pel že Šifrer.
sezutimacek_
08. 12. 2007 15.18
heh da 50 ni zafiksan :D mas rajvo iz zaggreba posnetek ko so ga dobili ko je koko snifal...:)
User201921
07. 12. 2007 19.58
ne vem, zakaj so to manekenko tako izpostavili - pri nas sploh ni znana. mislim, da se to vsak dan dogaja pri manekenkah; če ne umirajo zaradi drog, pa zaradi anoreksije.
User268823
07. 12. 2007 19.24
Glede na to da 50cent povsod po svetu zahteva da so v bližini fitness,pa da mu dostavijo veliko sadja,zelenjave,vode se mi zdi da zelo pazi na svoje zdravje-pa tud ne zgleda mi zafiksan tip(ne bom rekel da v življenju ni probal droge sam zafiksan pa sigurn ni).Manekenke-to je pa že druga scena-to jemljejo zato da pozabijo komu vse so že mogle nastavt za svoj uspeh.
User284627
07. 12. 2007 18.48
kwa, sej ji je prow,...
User296646
07. 12. 2007 16.38
KKK KOLUMBIEN KING KOKAIN TO BJOOONDAAAA
User261552
07. 12. 2007 15.45
Tale blondinka je mislila, da 50 cent potgne samo za 50 centov, pa se je odlocila, da podre njegov rekord in je potegnila za 50 funtov na sus u glavo.
User265428
07. 12. 2007 14.07
Umrla je teden dni po SVOJEM rojstnem dnevu. OŠ znanje jezika, to pa ja premorete, ali ne?
User269824
07. 12. 2007 13.30
ko jo je** narkomanko lol
maktub
07. 12. 2007 12.41
Kšno kilco več, pa bi blo
User277656
07. 12. 2007 12.18
Droga je kot " kurba" , ki ne izbira svojih strank !
coctacola
07. 12. 2007 11.12
Kam ta svet drvi, najprej preberem, da se je glasbenik 50C zadeval pred kamerami, nato preberem, da se nase misice druzijo s temi glasbeniki in na koncu takole tragicna novica. Dobro lansirane novice.