Črna kronika

Nesreča na Celovški cesti: motorist zaradi neprilagojene hitrosti trčil v avtomobil in utrpel hude poškodbe

Ljubljana, 11. 10. 2014 18.42 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Na Celovški cesti v Ljubljani je bil v prometni nesreči huje poškodovan 47-letni motorist. Zaradi neprilagojene hitrosti je trčil v osebno vozilo 29-letnika, ki je stal na vozišču, ker je imel rdečo luč na semaforju. Motorista so prepeljali v UKC Ljubljana, a naj ne bi bil v smrtni nevarnosti.

Na Celovški cesti v Ljubljani v bližini križišča z Ulico majorja Lavriča se je okoli 17.20 zgodila prometna nesreča, v kateri je bil motorist huje poškodovan, je sporočila tiskovna predstavnica PU Ljubljana Nataša Pučko.

Z ogledom kraja prometne nesreče so policisti ugotovili, da je prometno nesrečo domnevno zaradi neprilagojene hitrosti povzročil 47-letni motorist. Trčil je v zadnji del vozila osebnega vozila 29-letnika, ki je stal na vozišču, ker je imel rdečo luč na semaforju.

Motorist je utrpel hude telesne poškodbe. Prepeljali so v UKC Ljubljana. Po razpoložljivih podatkih policije ni v smrtni nevarnosti.

V času ogleda prometne nesreče je bila zaprta Celovška cesta pri severni ljubljanski obvoznici proti centru.

  • Splošen
  • Goran Bojčevski
  • Rade Šerbedžija
  • Svetlana Zaharova
  • Od čardaša do valčka
  • Večer Puccinijeve glasbe
  • Hamo
  • Vlado Kreslin
  • Trip to Las Vegas
  • Orkester Sv. Cecilija
  • Tosca
  • Nesrečniki
  • Otello
  • Maksim Vengerov
  • Martha Argerich
  • Dunajski filharmoniki