Črna kronika

Trčil v 33-letnika, ki je hodil po avtocesti, nato pobegnil

Maribor, 13. 10. 2016 08.08 1 min branja 0

Policija

Na pomurski avtocesti na mostu čez reko Muro v smeri proti Mariboru so našli mrtvega moškega. Vanj je trčil neznani voznik, ki je s kraja pobegnil, zato policisti prosijo vse, ki bi o nesreči karkoli vedeli, da jim to sporočijo.

Na pomurski avtocesti, na mostu čez reko Muro v smeri Maribora, so zjutraj ob 6.40 našli mrtvega moškega. Z zbiranjem obvestil so murskosoboški policisti ugotovili, da je 33-letni moški hodil po avtocesti, ko je vanj trčil neznani voznik tovornega vozila, je sporočila tiskovna predstavnica PU Murska Sobota Suzana Rauš

Okoliščine smrti pokojnega policija še preiskuje. Preiskovalni sodnik je odredil sodno obdukcijo.

Voznik tovornega vozila je po nesreči pobegnil. Na Policijski upravi Murska Sobota prosijo vse, ki bi karkoli vedeli o prometni nesreči, da informacije sporočijo najbližji policijski postaji ali pokličejo na telefonsko število 113 oziroma na anonimni telefon policije 080 12 00.

 

  • katalog
  • Set orodij
  • Električni prekopalnik
  • Vrtna hiška
  • Akustični panel
  • Drsna vrata
  • Kopalniško pohištvo
  • Visokotlačni čistilnik
  • Robotska kosilnica
  • Regal
  • bauhaus - lestev
  • akumulatorske  škarje
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1534