Črna kronika

Na uvozu za avtocesto zapeljala na nasprotno vozišče in trčila v drugo vozilo

Lesce, 08. 11. 2023 11.07 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Zjutraj se je na gorenjski avtocesti v smeri Karavank na izvozu Lesce zgodila prometna nesreča. Po prvih podatkih je 28-letnica zapustila krožišče Avsenik na uvozu za avtocesto za smer Jesenice, pri tem pa zapeljala na nasprotno vozišče. Ob tem je z avtomobilom trčila v avtomobil voznice, ki je pravilno pripeljala po izvozu iz avtoceste proti krožišču Avsenik. Obe voznici sta se v nesreči lahko telesno poškodovali.

Prometna nesreča Lesce
Prometna nesreča Lesce FOTO: PU Kranj

Po poročanju Policijske uprave Kranj so bili gorenjski prometniki okoli 6.35 zjutraj obveščeni o prometni nesreči, ki se je zgodila na gorenjski avtocesti v smeri Karavank pri izvozu Lesce.

Po podatkih, s katerimi razpolaga Policija, je 28-letna voznica zapustila krožišče Avsenik na uvozu za avtocesto za smer Jesenice. Pri tem je v desnem ovinku zapeljala na nasprotno vozišče in z avtomobilom trčila v avtomobil voznice, ki je pravilno pripeljala po izvozu iz avtoceste proti krožišču Avsenik.

Obe voznici sta se v nesreči lahko telesno poškodovali, z reševalnim vozilom so ju odpeljali v zdravstveno ustanovo.

Na kraju so pomoč nudili tudi gasilci, avtocesta pa je bila na tem delu okoli dve uri zaprta. Policisti za 28-letno voznico vodijo prekrškovni postopek.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12