Črna kronika

Najstnice ne išče nihče

Ljubljana, 15. 10. 2007 18.25 |

PREDVIDEN ČAS BRANJA: 1 min

Mineva tretji teden, odkar je neznano kam izginilo 17-letno dekle, policija pa še vedno ni izvedla iskalne akcije.

Mineva tretji teden, odkar je neznano kam izginilo 17-letno dekle, policija pa še vedno ni izvedla iskalne akcije.

  • Scheppach Visokotlačni čistilnik HCE2600
  • Proklima Talni ventilator
  • Intex Montažni bazen Chevron Prism Frame
  • Zložljiv piknik voziček itStime
  • Sunfun Jakarta Gazebo paviljon Jakarta II
  • Sup Ruby
  • Kingstone Okrogli žar Bullet 57
  • Vrtni ležalnik Marissa
  • Sunfun Viseči senčnik Toskana
  • Voltomat Mobilna klimatska naprava Wi-Fi
KOMENTARJI (5)

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

User296913
07. 12. 2007 13.18
Imam prosnjo. Ce ta forum preglejuje katera od Dorotejinih prijateljic, naj me prosim klikne ali pa poklice na 040 627 631. Zeleli bi posneti dokumentarec o njenem izginotju in nam bi prav prisla kakrsnakoli informacija o njenem zivljenju. Hvala.
User272442
16. 10. 2007 21.19
Koker je ona meni govorila ( bila je moja sošolka v osnovni to je okoli 2 leti nazaj ) je usakič ko je prišla k mami na obisk se je skregala. Rekla mi je tud da se počut k da je nemara pa zatira.Potem je zašla v slabo družbo in tam so jo spolno izrabljali ( nebom našteval kaj ) in to tudi med poukom ! Parkart sem jo vidu se je kar dosti glede "Obnašanja" spremnila bol tko na MEN JE ZA USE USEN, saj jaz sem dobil tak vtis.
User205306
16. 10. 2007 17.14
Satan babji stari, zaj se cmizdi tam za hčerko, ko je tv k njej prišla..Kaj pa je te prej delala??? Prej se pa ni bunla, da bi jo policija začela iskat. Itak pa boge dekline kao noben ne pogreša, niti lastna mati!!
Marija Krebs
16. 10. 2007 15.52
Ramzess
16. 10. 2007 13.20
Fino, ko je treba varovati lastne interese in prikrivati lastne napake, je tako vedenje in odnos pristojnih nekaj običajnega. Sicer pa kako je dekle sploh prišlo v roke socialne službe, ki jo vlačila pri rejnikih in jo hotela vtakniti v dom zaprtega tipa. Dekle ima nekaj soli v glavi, to je gotovo, a socialna molči, saj, če so zavozili zadevo. A zakaj molči in ne ukrepa policija, očiten vpliv socialnega skrbstva, ki ima, že stara pesem, kar veliko moč. Riti z istimi interesi sedijo skupaj, pravijo. Res ne vem zakaj se pol čudite, če ljudje ne zaupajo socialni in drugim pristojnim in zakaj sploh se oni temu čudijo, če jim ljudje ne zaupajo, ali zgolj pogojno zaupajo. Lepa reč. In kaj so starši naredili, da do tega ne bi prišlo, bore malo ali nič. Izgovori in opravičila, po tem, ne pomagajo več.