Črna kronika

Ob sprehodu okoli jezera ostale brez denarnic in več sto evrov

Bled, 17. 05. 2026 09.04 pred 27 dnevi 1 min branja 84

Blejsko jezero

Blejski policisti so v soboto obravnavali tri drzne tatvine ob Blejskem jezeru. Neznani storilec je tujim obiskovalkam med sprehodom iz torbic ukradel denarnice z dokumenti ter gotovino, skupna škoda pa znaša več sto evrov.

Blejsko jezero
Blejsko jezero
FOTO: Bobo

Blejski policisti so bili v soboto nekaj po 12.30 obveščeni o treh drznih tatvinah ob Blejskem jezeru, so sporočili s PU Kranj. Tri tuje obiskovalke so med sprehajanjem ob Blejskem jezeru v nahrbtniku oziroma torbici pogrešile denarnice, v katerih so imele poleg dokumentov tudi denar, so zapisali na Policiji.

"Neznani storilec si je na predrzen način pri eni prilastil okoli 300 evrov gotovine, pri drugi nekaj več kot 200 evrov, pri tretji pa nekaj več kot 100 evrov," so še dodali. Policisti o dejanjih zbirajo obvestila in bodo o vseh ugotovitvah obveščali pristojno državno tožilstvo.

  • naslovnica   junij
  • Prenosna klimatska naprava
  • Balkonsko pohištvo
  • Žar na oglje
  • Ventilator
  • Sup
  • Robotska kosilnica
  • Plinski žar
  • Montažni bazen
  • Masažni bazen
  • Lounge pohištvo Deia
  • Inverterska klimatska naprava
KOMENTARJI84

Opozorilo: 297. členu Kazenskega zakonika je posameznik kazensko odgovoren za javno spodbujanje sovraštva, nasilja ali nestrpnosti.

kolosej
17. 05. 2026 20.06
Branko domobranko, ti bi lahko vzel revice pod streho v vilo za 400 eur na noč za nekaj dni. A si preveč požrešen
patogen
17. 05. 2026 19.02
Tega na Bledu ni bilo. Če uvažaš tretji svet, postane tudi Bled tretji svet...
Slash
17. 05. 2026 18.50
Kaj pa hodite na Bled ! Doma bodite!
Nace Štremljasti
17. 05. 2026 18.32
super,samo tako naprej,da se nekaj dogaja,konji zbezljajo,lopovi na pohodu.... super ane
prepih
17. 05. 2026 18.30
Še krmila niso prevzeli in že delajo , kažejo tujcem kaj nas čaka.
patogen
17. 05. 2026 19.03
Največ je na Bledu v zgodovini pokradel levičar. Hotele, penzione, vile...
Še89sekund
17. 05. 2026 17.58
V razvitih zahodnih državah poznajo kamere ,tako da policija nima težkega dela.
theZ
17. 05. 2026 18.34
Katerih? Ker to je stalna praksa v Italiji, Franciji, Nemčiji, Belgiji itd., Rečejo jim tam žeparji in je stalnica..., torej..., kar uvoziš to imaš...
macolagobec
17. 05. 2026 17.35
Sedaj, ko nista več plenilski ministrici, sta Asta in Buteljškova plenili po Bledu.
Tami69
17. 05. 2026 19.12
YouRangMyLord
17. 05. 2026 17.17
Pickpocketing iz Italije z ulic in metroja se seli tudi k nam. Večinoma so to romunsko bolgarske organizirane žeparsko roparske strenirane združbe - podružnica tistih, ki jih pripeljejo fehtat tudi pred slovenske Lidle in Hofre, fejk invalide. Ženske, predvsem starejše in vitalne upokojenke, nosite torbice na X preko ram, zadrga spredaj, pod jakno, roko gor, čimmanj gotovine v denarnicah - plačujte s karticami. Ko sedite v lokalu, ko pijete s frencicami tudi na Bledu, vas taki opazujejo tudi , ko odprete denarnico in vidijo, koliko je noter. In gredo za vami. Strenirani in zdresirani so v nulo. S tem se preživljajo.
pager
17. 05. 2026 18.13
me čudi da te polcija ne angažira, vseveda
Kalymero
17. 05. 2026 17.05
Največji problem na Bledu so otrci lokalnih veljakov. Tem policija ne upa stopiti na prste.
mito24
17. 05. 2026 16.45
Res predrzno vsaj dokumente bi pustili
slovenc59
17. 05. 2026 16.18
Nč bat, bodo dobili samo petične goste ki ne nosijo denarnic, pa ne bo kraj !!!
prepih
17. 05. 2026 16.17
Kaj so bili že NAŠI novi vladarji na Bledu
konc
17. 05. 2026 16.14
Profesionalni žeparji, ki so doma povsod. Poglejte posnetke iz tujine kako kradejo v gneči po vlakih ali drugih stičišč in turističnih središčih. V pričo človeka ti iz žepa ali nahrbtnika potegne ven denarnico, telefon,...
Masturbator
17. 05. 2026 16.08
slovenija JE nevarna!
Nace Štremljasti
17. 05. 2026 15.39
lepo ane,samo tako naprej
Buča hokaido
17. 05. 2026 15.25
Kaj so imele vse tri odprte torbice? Če je zaprta zadrga in nekdo hoče seči v torbo, to takoj začutiš. Razen, če so jih pustile nekje na travi ali klopi.
mali.mato
17. 05. 2026 16.02
Profesionalci to naredijo na način, da ne boš ne čutil, ne vedel kdaj boš ostal brez. Tudi če imaš denarnico ali dokumente v notranjem žepu suknjiča.
Don Muri
17. 05. 2026 15.17
Ne delajte panike. Takoj, ko dobimo vlado bodo migranti izginili. Vsaj tako so obljubili.
bohinj je zakon
17. 05. 2026 14.45
Samo na Bledu.
neodvisen
17. 05. 2026 14.45
Levičarji pa ne nehajo nabijati, očitno nimajo kaj druga za početi.
mali.mato
17. 05. 2026 16.03
Sedaj vidiš, kako jih izguba oblasti boli. Oblasti se oklepajo kot klopi.
misterbin
17. 05. 2026 13.48
Lahko ugibamo ,kdo bi lahko bil ?
ISSN 15813711 © 2025
24ur.com, Vse pravice pridržane
Verzija: 1758